Drones azından Film izle ben birkaç şikayetleri vardı o kadar eşcinsel ve neşeli oldu. Ben eve ve eski yatağına Film izle döndü ve ben levhalar arasında kişiyi ekleyerek beş Film izle dakika içinde küçük bir çocuk gibi uykuya daldı. Bütün üzücü mesele artık kesinlikle kapalı düşünülebilir bana görünüyordu.ertesi gün uyanma ve sabah çay.fincan kazmak için ne kadar oturmuş benim şaşkınlığını gebe, bu nedenle, ben tepsiye başka telgraf üzerinde izleyebildim.Kalbim battı. Teyze Dahlia üzerinde uyudu ve fikrini değiştirmiş olabilir mi? Gussie, onu karşı karşıya çile, yüz yapamaz aşağı gece su borusu esnasında bacaklı olabilir? Bu Film izle spekülasyonlar fasulye ile yarış, ben zarfı açmak yırttı. Ben onun içeriğini belirtildiği gibi ve ben şaşkın bir Yip çıkardı."Bayım?" Jeeves kapıda duraklayarak, dedi.Yine bir şey okudum. Evet, Gist tamam almıştır. Hayır, ben madde aldatmış olmasaydı."Jeeves," Ben "Sen ne Film izle biliyorsun?" Dedi"Hayır, efendim.Kuzenim Angela biliyor musunuz?Evet efendim.Genç Tuppy Glossop biliyor musunuz?Evet efendim.Onlar kendi nişan kırık var.""Ben, efendim üzüldük.Ben özellikle bu Film izle belirten. Ben satır Film izle hakkında ne merak teyze Dahlia burada bir iletişimimiz var.Ben, efendim diyemedim."Tabii ki Jeeves, bir eşek olmayın değil. Olabilir.Hayır, efendim."Ben brooded. Ben derinden Film izle etkilendi."Eh, bu teyze Dahlia tabii ki bir heyecan tümüdür. Bugün Brinkley aşağı gitmek zorunda kalacağız anlamına gelir Film izle ve benim yerim onun yanında olduğunu. Bu sabah paketi ve Bagaj ile 12.45 treni olduğunu yakalamak daha vardı. I bir öğle yemeği randevum var, bu yüzden arabada takip edecek. Çok iyi, efendim."Biraz daha brooded."Ben bu Jeeves, benim için büyük bir şok olarak geldiğini söylemeliyim.Hiç şüphe yok ki, efendim.Çok büyük bir şok. Angela ve onlar duvara kağıt gibi görünüyordu Neden Tuppy .... Tut, tut!. Hayat, Jeeves hüzün doludur.Evet efendim.Yine de, orada.Kuşkusuz, efendim.Sağ ho, daha sonra. Banyosu açın.""Çok iyi, efendim."Ben oldukça serbestçe ben öğleden sonra eski iki koltuklu Brinkley aşağı sürdü meditasyon. Bu çatlak ya da Angela ve Tuppy en rüptürü haber beni çok rahatsız etmişti.öngörülen maç, görüyorsunuz, ben her zaman nazik onayı ile bakmış hangi biriydi. senin tanıdık bir adam bildiğiniz bir kızla evlenmek planlıyor zaman çok sık, kendinizi henüz zaman varken o, ya da her ikisi, uyardı gerektiğini hissederek, kaş biraz örgü ve kuşkuyla alt dudak çiğneme bulmak .Ama Tuppy ve Angela hakkında bu tür bir şey olmamıştı. Tuppy, kendini bir eşek yapmıyor zaman, yumurta bir soundish tür. Yani Angela yumurta bir soundish tür. Ve, aşık olmanın endişe kadarıyla, her zaman biri olarak yendi iki kalp olarak açıklarken uzaklarda olmazdı bana gelmişti.Ne dedi korkusuz dürüstlük ve ben tam Goofiness kabul ile . . Doğru, onlar özellikle vesilesiyle Tuppy üzerinde, kendi küçük TIFF vardı ona yeni şapka onu Pekinezin gibi bakmak yapılan Angela söylemişti. Ancak her romantizm zaman zaman toz.up için bütçe var ve bu olaydan sonra o bir büyük, tatlı şarkı olurdu sonra hayat onun dersini ve öğrendim ki sözde etmişti.Ve şimdi diplomatik ilişkilerin bu tamamen beklenmedik kesilmesinin bir tuzak yoluyla yukarıya attı.Ben tüm yol aşağı şeyi Wooster beynin krem verdi ama düşmanlıkların patlak neden olabilirdi bana ne dövmeye devam etti ve ben mümkün olan en büyük ile Teyze Dahlia almak için gaza sedulously ayağımı tıkalı hız ve atın ağzından düz iç tarihini öğrenmek. Ve altı silindir güzel isabet ile, ben iyi vakit yaptı ve kısa bir süre akşam kokteyl saat önce akrabası olan kendimi gizli tutan bulundu.Beni gördüğüne memnun görünüyordu. Listede başka hiçbir teyze kendini adamış olurdu bir açıklama bir tür olan bir ziyaret için gelen Bertram gözlük bu yakın ve değerli olanları alışılmış reaksiyonu . Aslında, o aslında beni görmekten memnun olduğunu söyledi hasta korku."Sizden iyi, yuvarlak Bertie ralli," dedi."Benim yerim senin tarafında, Teyze Dahlia oldu," diye yanıt verdi.Bir g görebiliyordu. Talihsiz mesele yok belirsiz bir şekilde ona arasında var olduğunu. Onun genellikle neşeli harita Bulutlu ve güler yüzlü gülümseme conspic oldu. onun a göre. Kalbimin onun için kan olduğunu belirtmek için, sempatik elini bastırdı."Kötü şov bu, sevgili eski et ve kan," dedim.